Il Villino Apartments

0 clase de clasificare
8,1
Foarte bun
bazat pe 139 de evaluări
139 de evaluări
Vi 17.7
-
Sâ 18.7
2 oaspeți, o cameră
Furnizor
Furnizor pentru Il Villino Apartments
Furnizor pentru Il Villino Apartments
Furnizor pentru Il Villino Apartments
Prezentare generală
Prețuri
Facilități
Review-uri
Locație
Când să rezervi
Sfaturi și întrebări frecvente
Cazări în apropiere

Prezentare generală

Il Villino Apartments se găsește la mai puțin de 1 km de Plaja Palese și oferă o grădină, un bar și unități de cazare cu aer condiționat, WiFi gratuit și patio. Fiecare unitate are o terasă, o bucătărie complet utilată, cu un frigider, o zonă de relaxare cu o canapea extensibilă, un televizor cu ecran plat, o mașină de spălat și o baie proprie cu bideu și articole de toaletă gratuite. Există de asemenea un cuptor, o plită și o cafetieră. Acest apartament se află la 10 km de Bari Cathedral și la 11 km de Bazilica Sf. Nicolae. Aeroportul Karol Wojtyla Bari se află la 2 km.
8,1
Foarte bun
139 de evaluări

Cele mai recente oferte pentru Il Villino Apartments

Vi 17.7
-
Sâ 18.7

Facilități la Il Villino Apartments

  • Bucătărie
  • Chicinetă
  • Terasă/curte
  • Zonă pentru luat masa în aer liber
  • Aer condiționat
  • Aparat pentru cafea
  • Mașină de spălat vase
  • Uscător
  • Televizor cu ecran plat
  • TV

Bucătărie

  • Pahare de vin
  • Mașină de spălat vase
  • Cuptor
  • Cuptor cu microunde
  • Ustensile bucătărie
  • Aragaz
  • Fierbător
  • Aparat pentru cafea
  • Zonă pentru servit masa
  • Bucătărie
  • Chicinetă

De bază

  • Wi-Fi gratuit
  • Wi-Fi disponibil în toate zonele
  • Extinctor
  • Articole de toaletă gratuite
  • Șampon
  • Detectoare de fum
  • Încălzire
  • Adaptor
  • Gel de duș
  • Aer condiționat
  • Coșuri de gunoi

General

  • Camere familiale
  • Salon
  • Cu vedere spre grădină
  • Vedere curte interioară
  • Camere interconectate disponibile
  • Canapea
  • Izolare fonică
  • Podea de ceramică/marmură
  • Individual
  • Spațiu de depozitare

Accesibilitate și sustenabilitate

  • Unitate completă amplasată la parter
  • Unitate accesibilă în totalitate persoanelor în scaun cu rotile
  • Animalele de companie permise la cerere. Este posibilă aplicarea unor taxe suplimentare
  • Accesibilitate
  • Pernă fără pene
  • Etaje superioare accesibile pe scări
  • Apartament privat în clădire
  • Spații pentru fumat
  • Intrare privată

Baie

  • Duș
  • Baie adițională
  • Toaletă adițională
  • Bideu
  • Toaletă
  • Hârtie igienică
  • Baie privată

Servicii și facilități

  • Minimarket în incintă
  • Acces cu cheie
  • Acces cu card
  • Check-out express
  • Sticlă de apă
  • Check-in/check-out privat
  • Recepție 24h

Media și divertisment

  • Radio
  • Televizor cu ecran plat
  • Canale contra-cost
  • Serviciu de streaming
  • TV
  • DVD player

În aer liber

  • Terasă/curte
  • Zonă pentru luat masa în aer liber
  • Mobilă de exterior
  • Zonă de picnic
  • Grădină

Serviciu de spălătorie

  • Spălătorie/uscătorie disponibilă în interior
  • Călcător și masă de călcat
  • Uscător
  • Uscător rufe
  • Mașină de spălat vase

Dormitor

  • Priză aproape de pat
  • Alarmă
  • Canapea extensibilă
  • Umerașe
  • Dulap sau șifonier

Restaurante

  • Sală de mese
  • Bar/Lounge
  • Se poate livra mâncarea la cazare
  • Cafenea
  • Masă pentru servit mâncarea

Parcare și transport

  • Parcare la stradă
  • Parcare gratuită
  • Parcare pe termen lung (contra-cost)

Sănătate și siguranță

  • CCTV în afara proprietății
  • Plasă țânțari
  • Securitate 24 de ore

Opinii despre Il Villino Apartments

8,1
Foarte bun
139 recenzii verificate
Excelent
74
Foarte bun
28
Bun
15
OK
8
Acceptabil
4
Mediocru
4
Slab
6
Sortează după:Cele mai recente

Filtre

Toate filtrele

Filtre

Rating
Tipul de călător
Perioada anului

Scorul furnizorului

Localizare

Locația exactă se afișează după rezervare

Ce se află în apropiere

  • Fiera del Levante6.3 km
  • Stadio della Vittoria6.7 km
  • Bari Light6.8 km
  • Castello Normanno-Svevo8.9 km
  • Il Succorpo della Cattedrale di Bari9 km
  • Teatro Piccinni9 km
  • Chiesa di San Marco dei Veneziani9 km
  • Cattedrale di San Sabino9.1 km
  • Chiesa di Santa Scolastica9.1 km
  • Basilica di San Nicola9.1 km
  • Piazza del Ferrese9.4 km
  • Teatro Margherita9.4 km

Politici

Check-in/Check-out

Check-in-ul: după 14:00; check-out-ul: înainte de 11:00

Anulare/pre-plată

Politicile de anulare/preplată variază în funcție de tipul de cameră și furnizor.
Număr de licență: BA07200691000011884, IT072006C200046943

Informații esențiale despre Il Villino Apartments

În Afara Sezonului

Sezon de Vârf

Preț mediu (în weekend)

mai
mai
113 €
Cea mai ieftină lună pentru a te caza, cu o scădere medie de preț de 0%.
Cea mai scumpă lună pentru a te caza, cu o creștere de preț medie de 0%.
Prețul mediu pentru zilele de vin. și sâm., din ultimele 2 săptămâni.

Când să rezervi o cameră la Il Villino Apartments.

Preț pe noapte. Prețurile nu sunt fixe și pot varia în timp.
Preț mediu pe noapte, pe lună
Preț mediu pe noapte

Întrebări frecvente când rezervi la Il Villino Apartments

  • Care sunt orele de check-in și de check-out la Il Villino Apartments?

    La Il Villino Apartments, ora de check-in este 14:00, iar cea de check-out este 11:00.

  • Oferă Il Villino Apartments Wi-Fi gratuit?

    Da, Il Villino Apartments oferă Wi-Fi gratuit.

  • Oferă Il Villino Apartments parcare gratuită?

    Da, Il Villino Apartments oferă parcare gratuită.

  • Cât de departe este Il Villino Apartments față de aeroport?

    Il Villino Apartments este la 2 km față de Bari Palese. Il Villino Apartments este la 95,1 km față de Vieste.

  • Cum reușește KAYAK să găsească oferte ale hotelului Il Villino Apartments atât de bune?

    KAYAK caută pe internet toate ofertele de camere disponibile la Il Villino Apartments în în Bari și îți permite să le comparai pentru a găsi cel mai bun preț pentru sejurul tău. Multe site-uri de turism vor oferi reduceri sau oferte în momente diferite pentru camerele de la Il Villino Apartments, iar KAYAK îți va oferi prețuri de pe o varietate de site-uri. Acest lucru înseamnă că că poți găsi întotdeauna o ofertă excelentă pentru Il Villino Apartments.

Hoteluri și locuri din apropiere unde să te cazezi

Chirie
The Villino apartments
10 Excelent (1 evaluare)0,07 kmAer condiționat, Aparat pentru cafea118 €+
Chirie
The Villino Apartments 2
10 Excelent (2 evaluări)0,07 kmAer condiționat, Aparat pentru cafea137 €+
Chirie
Cu 2% mai ieftin
Casa Giovanna con Balcone by Wonderful Italy
6 Bun (10 evaluări)0,2 kmBucătărie, Balcon, aer condiționat109 €+
Chirie
Casa Giovanna by Wonderful Italy
0,2 km131 €+
Chirie
Cu 14% mai ieftin
Criba Rooms - Mayra Room.
10 Excelent (1 evaluare)0,52 kmWi-Fi, aer condiționat95 €+
Chirie
Cu 13% mai ieftin
Criba Rooms - Sofia Room.
0,38 kmWi-Fi, aer condiționat96 €+
Chirie
Cu 2% mai ieftin
Casa Giovanna con Balcone by Wonderful Italy
6 Bun (10 evaluări)0,2 kmBucătărie, Balcon, aer condiționat109 €+
Chirie
The Villino apartments
10 Excelent (1 evaluare)0,07 kmAer condiționat, Aparat pentru cafea118 €+
Chirie
The Villino apartments
10 Excelent (1 evaluare)0,07 kmAer condiționat, Aparat pentru cafea118 €+
Chirie
The Villino Apartments 2
10 Excelent (2 evaluări)0,07 kmAer condiționat, Aparat pentru cafea137 €+
Chirie
Cu 14% mai ieftin
Criba Rooms - Mayra Room.
10 Excelent (1 evaluare)0,52 kmWi-Fi, aer condiționat95 €+
Chirie
Great Apartment Location In Bari-Palese
9.6 Excelent (5 evaluări)0,23 kmBalcon, aer condiționat, Aparat pentru cafea127 €+

Bine de știut

Calitate-preț

Distanța până în centrul orașului

Cel mai apropiat aeroport

Distanța până la aeroport

7,8
9,9 km
Bari Palese
2,0 km