Hotel Apartamento Balaia Atlantico

0 clase de clasificare
7,1
Bun
bazat pe 931 de evaluări
931 de evaluări
Ma 22.9
-
Mi 23.9
2 oaspeți, o cameră
Oferte de la
38 €
/Cel mai ieftin model preț pe noapte
Tipul camerei
Furnizor
Total pe noapte
Cameră standard, tipul de pat nu este cunoscut
38 €
Cameră dublă, 2 paturi duble
88 €
Cameră standard, tipul de pat nu este cunoscut
92 €
Prezentare generală
Prețuri
Facilități
Review-uri
Locație
Sfaturi și întrebări frecvente
Cazări în apropiere

Prezentare generală

Hotelul Apartamento Balaia Atlantico oferă unităţi de cazare moderne în sistem self-catering, aflându-se la mai puţin de 5 km de staţiunea litorală Albufeira. Proprietatea pune la dispoziţie 2 piscine, o cadă cu hidromasaj, un bar și un restaurant. Camerele sunt moderne și spațioase şi au balcon privat cu vedere la piscine şi la grădinile amenajate. Restaurantul principal al hotelului servește meniuri atât tip bufet, cât și à la carte. Alternativ, oaspeţii pot savura gustări uşoare şi băuturi la barurile Hotelului Apartamento. Hotelul oferă o varietate de servicii disponibile la costuri suplimentare, inclusiv un centru de fitness, un teren de tenis, o sală de jocuri, facilităţi de biliard și un teren de minigolf. Tot la un cost suplimentar sunt disponibile şi masaje. Hotelul Apartamento Balaia este situat ideal pentru a vă bucura de atracțiile din Albufeira. Se află la 10 minute de mers cu maşina de plajele Olhos de Agua, Falésia și Oura, precum și de diverse terenuri de golf din Vilamoura.
7,1
Bun
931 de evaluări

Cele mai recente oferte pentru Hotel Apartamento Balaia Atlantico

Ma 22.9
-
Mi 23.9
Cameră standard, tipul de pat nu este cunoscut
38 €
pe noapte, taxe incluse
Cameră dublă, 2 paturi duble
88 €
pe noapte, taxe incluse
Cameră standard, tipul de pat nu este cunoscut
117 €
pe noapte, taxe incluse
Cameră standard, tipul de pat nu este cunoscut
92 €
pe noapte, taxe incluse
Cameră dublă, 1 pat dublu
193 €
pe noapte, taxe incluse
Cum influențează plățile către noi clasamentul și cum clasificăm rezultatele?
Află mai multe
*Totalul include taxele și comisioanele locale estimate, plătibile la check out.

Facilități la Hotel Apartamento Balaia Atlantico

  • Piscină exterioară
  • Saună
  • Chicinetă
  • Cameră de jocuri
  • Masă de biliard
  • Tenis
  • Terasă/curte
  • Balcon
  • Aer condiționat
  • Spălătorie

Opinii despre Hotel Apartamento Balaia Atlantico

7,1
Bun
931 recenzii verificate
Excelent
197
Foarte bun
159
Bun
202
OK
99
Acceptabil
130
Mediocru
60
Slab
84
Sortează după:Cele mai recente

Filtre

Toate filtrele

Filtre

Rating
Tipul de călător
Perioada anului

Localizare

Locația exactă se afișează după rezervare

Ce se află în apropiere

  • Parque Aventura2 km
  • Praia dos Olhos de Água2.2 km
  • Plaja din Santa Eulalia2.3 km
  • Praça de Toiros2.5 km
  • Districtul Praia da Oura3.2 km
  • Falesia - Plajă4.4 km
  • Albufeira Centro4.5 km
  • Museu de Arte Oriental4.7 km
  • Praia dos Pescadores4.7 km
  • Old Town Of Albufeira4.9 km
  • Clock Tower5 km
  • Igreja Matriz5.1 km

Politici

Check-in/Check-out

Check-in-ul: după 14:00; check-out-ul: înainte de 12:00

Anulare/pre-plată

Politicile de anulare/preplată variază în funcție de tipul de cameră și furnizor.
Număr de licență: 849

Hotel Apartamento Balaia Atlantico

În ce lună sunt cele mai mici prețuri la Hotel Apartamento Balaia Atlantico?

Cea mai ieftină lună pentru a sta la Hotel Apartamento Balaia Atlantico este ianuarie, cu un tarif mediu pe noapte de 36 €. Cea mai scumpă lună este august, la 191 € pe noapte.

Care este cea mai ieftină zi pentru cazare la Hotel Apartamento Balaia Atlantico?

Cea mai ieftină zi pentru a sta la Hotel Apartamento Balaia Atlantico este luni, cu un tarif mediu pe noapte de 84 €. Cea mai scumpă zi este joi, la 197 € pe noapte.

Cu cât timp înainte ar trebui să faci o rezervare la Hotel Apartamento Balaia Atlantico?

Pentru a obține cel mai bun preț la Hotel Apartamento Balaia Atlantico, rezervă cu aproximativ 6 săptămâni în avans. Astfel poți economisi aproximativ 41% față de rezervarea în ultimul moment.

Întrebări frecvente când rezervi la Hotel Apartamento Balaia Atlantico

  • Care sunt orele de check-in și de check-out la Hotel Apartamento Balaia Atlantico?

    La Hotel Apartamento Balaia Atlantico, ora de check-in este 14:00, iar cea de check-out este 12:00.

  • Oferă Hotel Apartamento Balaia Atlantico Wi-Fi gratuit?

    Da, Hotel Apartamento Balaia Atlantico oferă Wi-Fi gratuit.

  • Oferă Hotel Apartamento Balaia Atlantico parcare gratuită?

    Da, Hotel Apartamento Balaia Atlantico oferă parcare gratuită.

  • Cât de departe este Hotel Apartamento Balaia Atlantico față de aeroport?

    Hotel Apartamento Balaia Atlantico este la 23,3 km față de Faro.

  • Există o piscină în Hotel Apartamento Balaia Atlantico?

    Da, Hotel Apartamento Balaia Atlantico dispune de o piscină în incintă.

  • Cum reușește KAYAK să găsească oferte ale hotelului Hotel Apartamento Balaia Atlantico atât de bune?

    KAYAK caută pe internet toate ofertele de camere disponibile la Hotel Apartamento Balaia Atlantico în în Albufeira și îți permite să le comparai pentru a găsi cel mai bun preț pentru sejurul tău. Multe site-uri de turism vor oferi reduceri sau oferte în momente diferite pentru camerele de la Hotel Apartamento Balaia Atlantico, iar KAYAK îți va oferi prețuri de pe o varietate de site-uri. Acest lucru înseamnă că că poți găsi întotdeauna o ofertă excelentă pentru Hotel Apartamento Balaia Atlantico.

Hoteluri și locuri din apropiere unde să te cazezi

Cazare de vacanță
'Sunny Poolview' Apartment with Shared Pool, Wi-Fi, and Air Conditioning
0,22 kmWi-Fi, aer condiționat, Aparat pentru cafea159 €+
Cazare de vacanță
Villa V4 - Family vacation house
9.7 Excelent (41 de evaluări)0,25 kmPiscină privată, Piscină exterioară, Balcon282 €+
Cazare de vacanță
The Sunniest Apartment With sea Views in the Resort
0,26 kmWi-Fi, aer condiționat160 €+
Cazare de vacanță
Holiday villa with BBQ and heatable pool
9.4 Excelent (26 de evaluări)0,26 kmMasă de biliard, Balcon, aer condiționat314 €+
Cazare de vacanță
1 bedroom apartment facing the pool, near Falesia beach / Albufeira
10 Excelent (1 evaluare)0,42 kmPiscină exterioară, wifi, Balcon59 €+
Cazare de vacanță
Roberts by Interhome
10 Excelent (3 evaluări)0,29 kmWi-Fi, Balcon, aer condiționat93 €+
Cazare de vacanță
Casa da Paz by Algarve Holidays
9 Excelent (11 evaluări)0,28 kmPiscină exterioară, Bucătărie, aer condiționat119 €+
Cazare de vacanță
Cosy 2bedroom townhouse 10mns from Olhos de Agua
0,43 kmPiscină exterioară, Balcon, aer condiționat133 €+
Cazare de vacanță
Roberts by Interhome
10 Excelent (3 evaluări)0,29 kmWi-Fi, Balcon, aer condiționat93 €+
Cazare de vacanță
Villa Luz 37 - Jacuzzi Terrace & Swimming Pool
10 Excelent (15 evaluări)0,39 kmCu vedere spre oraș, Piscină privată, Piscină exterioară252 €+
Cazare de vacanță
1 bedroom apartment facing the pool, near Falesia beach / Albufeira
10 Excelent (1 evaluare)0,42 kmPiscină exterioară, wifi, Balcon59 €+
Cazare de vacanță
Sophisticated villa with heatable pool
10 Excelent (12 evaluări)0,42 kmPiscină exterioară, aer condiționat, Aparat pentru cafea423 €+

Bine de știut

Calitate-preț

Distanța până în centrul orașului

Cel mai apropiat aeroport

Distanța până la aeroport

7,5
4,5 km
Faro
23,3 km

Mai multe opțiuni pentru șederea ta în Albufeira